Ігрові набори для хлопчиків, дівчаток

Пісочниця Wader (Полісся) «Кільце» D1360 мм з набором, 40923
Безкоштовна доставка!
Пісочниця Wader (Полісся) «Кільце» D1360 мм з набором, 40923
1875грн
Передзам.
До списку бажань
-21%
Набір кухня Polesie «Natali» №3, 43412
Набір кухня Polesie «Natali» №3, 43412
1011грн 800грн
Передзам.
До списку бажань

Ігрові набори міцно закріпилися в дитячому просторі. Підібрані по тематиці іграшки, комплектуючі до них, дозволяють в одну мить відтворити потрібну атмосферу гри.

Інтернет-магазин «Gigimot» пропонує купити ігровий набір відповідно до вікової категорії з урахуванням статі дитини з доставкою в будь-який куточок країни протягом декількох днів.

Ігровий набір – шлях до пізнання та розвитку

Від народження кожна дитина пізнає світ через дотик, образне сприйняття і ігрову діяльність.

Ігрові набори для дітей багатофункціональні:

  • захоплюють, як хлопчаків, так і дівчаток на тривалий час, що особливо важливо в повально зростаючої залежності від гаджетів;
  • допомагають швидше дорослішати, пізнаючи дорослий світ зсередини, виконуючи іноді обов'язки дорослих (ремонт машинок, догляд за ляльками, будівництво);
  • наслідуючи дорослих, дитина вчиться піклуватися про інших;
  • необхідність підтримувати порядок в іграшках виховує почуття акуратності.

Рольові ігрові набори дозволяють дитині розкрити свій внутрішній світ.

Граючи, виховуємо чоловіка

Хочете залучити малюка до трудової діяльності, виховати в ньому справжнього умільця, майстра, купіть ігрові набори для хлопчиків.

Надзвичайним попитом користуються набори:

  • колекційних машинок;
  • треки;
  • будівельні;
  • гоночні траси;
  • залізниця.

Дитячі ігрові набори в Києві для хлопчиків представлені великим каталогом на сайті інтернет-магазину «Гігімот» за найдоступнішими цінами. Вибираючи ігровий набір для хлопчика, обов'язково враховуйте його інтереси. Хтось в захваті від роботи поліцейського, а інший годинами може дивитися в небо. Роботи по дереву розвинуть вміння і талант.

Головне пам'ятати, кожен хлопчисько – унікальна особистість.

Выховуємо майбутню дружину, матір, господиню

Ціни на ігрові набори для дівчаток в каталозі інтернет-магазину «Gigimot» дозволяють батькам купувати іграшки для створення найрізноманітніших сюжетно-рольових ігор.

Ігровий набір лікаря познайомить дитину з інструментами, після «лікування» ляльок укольчиками, вона вже зі сміливістю піде на чергове щеплення. Підіграйте юному лікарю, дозвольте себе прослухати стетоскопом і з серйозним виразом обличчя вислухайте діагноз.

Ігровий набір салон краси – готова школа майбутніх модельєрів, косметологів і перукарів.

Наймолодша принцеса відчуває себе господинею на дитячій кухні, знайомиться з правилами користування газовою плитою і гострими ножами, вчиться сервірувати стіл і готувати різноманітні страви. Придбайте ще кілька ігрових наборів посуду, вартість яких цілком доступна на сайті нашого магазину і зробіть радість вашої крихітки безмежною.

Беручи участь в сюжетно-рольових іграх, діти молодшого віку просто насолоджуються знайомством з новим світом, невідомими досі відчуттями.

У старшому дошкільному віці діти вже намагаються досягти якоїсь мети.

Світ, відкритий в сюжетно-рольовій грі, розширить кругозір дитини, навчить малюка прагнути пізнавати нове і відкривати незвідані сторони життя.

Захоплено граючи у вчителя, лікаря, будівельника, військового і шофера, у дитини маленькими цеглинками закладається фундамент майбутньої професії. Кожен дорослий знає, яке щастя займатися своєю улюбленою справою, і тоді робота перетворюється на хобі.

Дорослішаючи, дівчатка змінюють і свої захоплення, тому частіше спілкуйтеся зі своєю красунею, щоб подарувати їй радість новим ігровим набором.

Залиште своє замовлення на сайті, наші оператори зв'яжуться з вами найближчим часом і відправлять замовлення.