Ігрові набори для хлопчиків, дівчаток

-11%
Ігровий набір Polesie «Няня №2» в контейнері 53473
Ігровий набір Polesie «Няня №2» в контейнері 53473
308грн 275грн
До списку бажань
-5%
Ігровий набір Polesie «Грай та вчись», 35028
Безкоштовна доставка!
Ігровий набір Polesie «Грай та вчись», 35028
1330грн 1261грн
До списку бажань
Бластер Nerf «Еліт Дісраптор», B9837
Бластер Nerf «Еліт Дісраптор», B9837
593грн
До списку бажань

Ігрові набори міцно закріпилися в дитячому просторі. Підібрані по тематиці іграшки, комплектуючі до них, дозволяють в одну мить відтворити потрібну атмосферу гри.

Інтернет-магазин «Gigimot» пропонує купити ігровий набір відповідно до вікової категорії з урахуванням статі дитини з доставкою в будь-який куточок країни протягом декількох днів.

Ігровий набір – шлях до пізнання та розвитку

Від народження кожна дитина пізнає світ через дотик, образне сприйняття і ігрову діяльність.

Ігрові набори для дітей багатофункціональні:

  • захоплюють, як хлопчаків, так і дівчаток на тривалий час, що особливо важливо в повально зростаючої залежності від гаджетів;
  • допомагають швидше дорослішати, пізнаючи дорослий світ зсередини, виконуючи іноді обов'язки дорослих (ремонт машинок, догляд за ляльками, будівництво);
  • наслідуючи дорослих, дитина вчиться піклуватися про інших;
  • необхідність підтримувати порядок в іграшках виховує почуття акуратності.

Рольові ігрові набори дозволяють дитині розкрити свій внутрішній світ.

Граючи, виховуємо чоловіка

Хочете залучити малюка до трудової діяльності, виховати в ньому справжнього умільця, майстра, купіть ігрові набори для хлопчиків.

Надзвичайним попитом користуються набори:

  • колекційних машинок;
  • треки;
  • будівельні;
  • гоночні траси;
  • залізниця.

Дитячі ігрові набори в Києві для хлопчиків представлені великим каталогом на сайті інтернет-магазину «Гігімот» за найдоступнішими цінами. Вибираючи ігровий набір для хлопчика, обов'язково враховуйте його інтереси. Хтось в захваті від роботи поліцейського, а інший годинами може дивитися в небо. Роботи по дереву розвинуть вміння і талант.

Головне пам'ятати, кожен хлопчисько – унікальна особистість.

Выховуємо майбутню дружину, матір, господиню

Ціни на ігрові набори для дівчаток в каталозі інтернет-магазину «Gigimot» дозволяють батькам купувати іграшки для створення найрізноманітніших сюжетно-рольових ігор.

Ігровий набір лікаря познайомить дитину з інструментами, після «лікування» ляльок укольчиками, вона вже зі сміливістю піде на чергове щеплення. Підіграйте юному лікарю, дозвольте себе прослухати стетоскопом і з серйозним виразом обличчя вислухайте діагноз.

Ігровий набір салон краси – готова школа майбутніх модельєрів, косметологів і перукарів.

Наймолодша принцеса відчуває себе господинею на дитячій кухні, знайомиться з правилами користування газовою плитою і гострими ножами, вчиться сервірувати стіл і готувати різноманітні страви. Придбайте ще кілька ігрових наборів посуду, вартість яких цілком доступна на сайті нашого магазину і зробіть радість вашої крихітки безмежною.

Беручи участь в сюжетно-рольових іграх, діти молодшого віку просто насолоджуються знайомством з новим світом, невідомими досі відчуттями.

У старшому дошкільному віці діти вже намагаються досягти якоїсь мети.

Світ, відкритий в сюжетно-рольовій грі, розширить кругозір дитини, навчить малюка прагнути пізнавати нове і відкривати незвідані сторони життя.

Захоплено граючи у вчителя, лікаря, будівельника, військового і шофера, у дитини маленькими цеглинками закладається фундамент майбутньої професії. Кожен дорослий знає, яке щастя займатися своєю улюбленою справою, і тоді робота перетворюється на хобі.

Дорослішаючи, дівчатка змінюють і свої захоплення, тому частіше спілкуйтеся зі своєю красунею, щоб подарувати їй радість новим ігровим набором.

Залиште своє замовлення на сайті, наші оператори зв'яжуться з вами найближчим часом і відправлять замовлення.