М'які іграшки

-26%
М'яка іграшка Fancy Собака Бой, JD-1544Y
М'яка іграшка Fancy Собака Бой, JD-1544Y
203грн 150грн
До списку бажань
NEW
Тюлень окастик Fancy, GTL0
Тюлень окастик Fancy, GTL0
219грн 183грн
Передзам.
До списку бажань
-17%
Пес окастик Fancy, GPS0
Пес окастик Fancy, GPS0
300грн 248грн
Передзам.
До списку бажань
Кіт окастик Fancy, GLK0
Кіт окастик Fancy, GLK0
300грн
Передзам.
До списку бажань
-8%
Сумочка дитяча Fancy «Кішка», SM01

М'яка іграшка – завжди бажаний подарунок

М'які іграшки люблять люди різного віку, незалежно від статі. Якщо в дитячому віці м'яке звірятко перетворюється в найкращого друга, то з часом пухнасте створіння людських рук стає символом ніжності і доброти, чого так не вистачає в світі.

Інтернет-магазин «Gigimot» пропонує купити м'яку іграшку, вартість якої вас приємно здивує, з доставкою в усі куточки Києва та України.

У чому секрет популярності м'якої іграшки

Секрет популярності м'якої іграшки розкрили вчені. Виявилося, що плюшеві, хутряні вироби, з якими дитина проводить весь час, зберігають його енергетику. І навіть через багато років серед представлених однакових іграшок людина вибирає одного з дитинства.

Велика м'яка іграшка – ідеальний подарунок, вона обов'язково викличе радість і сміх, навіть якщо людина вже давно не дитячого віку.

Відвідайте интерне-магазин м'яких іграшок в Києві, він відкритий і для жителів України, і подаруйте своїм коханим відчуття:

  • радості;
  • ніжності;
  • захищеності.

Вибирайте для малюка тільки бажаного звірка, який незабаром стане найкращим, вірним другом, і буде супроводжувати дитину під час прогулянки, їжі і під час сну.

Пухнастого друга можна одягати в одяг і возити на машині.

Справжньою знахідкою м'яка іграшка стане для особливо замкнутих дітей, які при проведенні часу з новим другом вчаться спілкуванню, починають говорити і навіть бігати, якщо ви купите інтерактивного «дружка».

М'яка іграшка – ідеальний засіб для пізнання частин тіла і навколишнього світу. На улюбленому звірку дітки покажуть частини тіла, продемонструють, які звуки видають різні тварини. Грайте з дитиною в сюжетно-рольові спектаклі.

Каталог м'яких іграшок нашого магазину містить найпопулярніших звірів:

  • кошенята;
  • цуценята;
  • пандочка;
  • ведмеді всіх розмірів;
  • зайчики;
  • лисички.

Будьте уважні, вибираючи м'яку іграшку

З огляду на постійне перебування дитини з улюбленою іграшкою, слід дуже серйозно підійти до цього питання. Часто стихійний ринок пропонує дешевий товар з прихованими загрозами, у вигляді шкідливих домішок, які використовуються для виготовлення тканини і забарвлення.

Основними критеріями оцінки м'якої іграшки повинні бути:

Якість покриття. При купівлі іграшки вимагайте сертифікат екологічної чистоти. Можливо, в спеціалізованих магазинах ціни на м'які іграшки трохи вищі за ринкові. Роблячи покупку у надійного продавця, ви забезпечите дитини від алергічних реакцій.

Розмір м'якого друга. Подаруйте малюкові м'яку іграшку, яку він зможе зручно і надійно утримувати в ручках, не відчуваючи незручностей. Постійний дискомфорт  в результаті стане маленьким стресом для дитини.

Пластичність і гнучкість. Сучасна промисловість пропонує для малюків м'які іграшки, які можна згинати, складати навпіл, нахиляти і робити все це без небезпеки пошкодити тканину.

Простота догляду. Постійне перебування в руках дитини дуже швидко позначиться на зовнішньому вигляді іграшки. Зверніть увагу на інструкцію, прикладену до товару, в ній повинно бути зазначено, що при пранні м'який друг не втрачає свій зовнішній вигляд.

Вартість м'яких іграшок в нашому інтернет-магазині цілком доступна, щоб в житті кожного малюка з'явився справжній друг, нехай навіть іграшковий.